אודות

פעם שאלו את איילון מאסק- איך למדת לבנות טילים, ומאיפה אתה מביא את הרעיונות שלך.
התשובה שלו הייתה: "קראתי ספרים".

מאז שאני זוכר את עצמי אהבתי לקרוא ספרים. זה התחיל כבר בגיל 8.5 כשסיימתי לקרוא את כל התנ"ך. 

מגיל צעיר הייתי הסקרן, זה ששואל שאלות וחוקר דברים לעומק.

אומרים שתמונה שווה אלף מילים, אבל גם אלף שקרים.

לאחר שאיבדתי את הראיה בגיל 3 וחצי, נדרשתי לפתח יכולות ומיומנויות שיסייעו לי לגשר על הפער במידע באמצעות חושים אחרים. לאורך השנים הבנתי שהראייה יכולה לתעתע, וגורמת לאנשים רבים לשפוט אחרים, להכליל ולהתייחס אליהם בצורה מסוימת רק על פי המראה החיצוני שלהם.

היעדר חוש הראייה אפשר לי לראות את מי שנמצא מולי כפי שהוא באמת, ולהתחבר אליו לא דרך העיניים, אלא דרך הלב.

נעים מאוד, אני אביב בר, מאסטר NLP, בעל ניסיון עשיר בליווי תהליכי שינוי ומוכשר לעבודה עם טראנס עמוק לשחרור בעיות רגשיות מהשורש.

במהלך החיים עברתי הרבה מאוד שינויים משמעותיים, וככל שהתבגרתי, התחזק הרצון שלי להעמיק אפילו עוד יותר ולהבין איך השינויים שאנחנו עושים בעולם הפנימי שלנו, משפיעים על הסביבה החיצונית שלנו ועל השגת התוצאות הרצויות לנו.

תמיד עניין אותי תחום הפסיכולוגיה, ולאחר משבר שחוויתי בשנות ה-20 המוקדמות, נחשפתי לעולם ה-NLP והפסיכולוגיה החיובית.

התאהבתי בתחום והפכתי לכמעט אובססיבי ברצון שלי ללמוד ולהרחיב אפילו עוד יותר את הידע שכבר רכשתי. העמקתי בעשרות ספרים והשקעתי זמן רב בקורסים ולמידה של תחומי הטיפול והפסיכולוגיה, האימון וההתפתחות האישית הפרקטית.

המשכתי והרחבתי את הידע ומיומנויות הטיפול שלי בהתאם לאתגרים איתם התמודדו המטופלים שהגיעו אליי לקליניקה.

ככל שהשינויים שחוו היו משמעותיים יותר, כך הרגשתי תחושת שליחות עמוקה יותר בדרך שלי לעזור לאנשים להגשים את עצמם ולעבור תהליכי שינוי שהם קצרים, ממוקדים ומותאמים להם אישית.

היעוד שלי הוא לסייע לאנשים המבקשים לעשות שינוי אמיתי ולצאת לדרך חדשה- לחיות חיים של משמעות, מימוש והגשמה, תוך חיבור לכוחות העצומים הטמונים בהם והרחבת אפשרויות הבחירה שלהם.

הנחת היסוד שלי היא שלרוב אנחנו יודעים מה אנחנו רוצים, אבל אצל חלקנו, המצפן הפנימי שלנו נמצא עמוק בפנים מתחת לפחדים, לזיכרונות ולרגשות שליליים מהעבר ולשכבות רבות של ציפיות ונורמות חברתיות של מה נכון, צודק, יפה או חכם לעשות במצב שלנו.

גם אם אנחנו לא בהכרח מודעים אליהם, אנחנו יכולים להרגיש את חוסר האנרגיה והעייפות, שהמחסומים הללו גוזלים מאיתנו- כמו אפליקציות שפתוחות ברקע ושואבות סוללה מהטלפון.

התפקיד שלי אינו להגיד לכם מה נכון לעשות, אלא לעזור ולהכווין אתכם למצוא את התשובות שנמצאות בתוככם, להרגיש, לא רק לדעת, שיש בכם את הכוחות להשיג כל מטרה שתבחרו.

בואו נדבר

דילוג לתוכן