הטיפולים שלי

אין צורך במגפות, במצב בטחוני או כלכלי מעורער, או אפילו במצב אישי בעייתי כדי לפתח חרדה.

החיים שלנו כיום הם כמו סיר לחץ, ותחושות הלחץ והדאגה סוגרות עלינו לא מעט, אבל מה קורה כאשר תחושות אלו מתחילות לנהל אותנו, לשבש את השגרה, את היחסים הבינאישיים שלנו ובמקרים מסוימים אף להוביל לחוסר הנאה מהחיים?

חוויתם פעם חוויה שהותירה בכם חותם שאתם ממשיכים לסחוב אתכם עד היום?

כל חוויה כזאת משאירה חותם בנפש ברמה כזאת או אחרת ועלולה לפגוע בביטחון העצמי ובדימוי העצמי שלנו. כאשר תופעה זו מתמשכת, ללא טיפול, היא עלולה ליצור אצלנו- תשישות, חרדות, קשיי ריכוז, דריכות יתר לסכנה, מחשבות טורדניות, פגיעה במערכות יחסים ותופעות נוספות שמונעות מאנשים לחוות אושר וסיפוק בחייהם.

האם מצאתם את עצמכם נמנעים ממפגשים חברתיים, מסתפקים במשכורות בינוניות, או בזוגיות פחות מאושרת מכיוון שאינכם מאמינים שמגיע לכם יותר?

אנשים רבים אינם מביאים לידי ביטוי את היכולות הטמונות בהם, ואינם מגשימים את שאיפותיהם כתוצאה מביטחון עצמי נמוך. ביטחון עצמי איתן מאפשר לנו להציב לעצמנו יעדים מאתגרים, ולדעת שאנו ראויים ומוכשרים כדי להשיג אותם.

רבים מתקשים למצוא את "המכסה" לסיר שלהם, בזמן שאחרים מתמודדים עם משברים בזוגיות שכבר בנו.

זוגיות במאה ה-21 נושאת בתוכה מורכבויות רבות. מצד אחד, אפשרויות הבחירה המרובות מקשות על מציאת זוגיות וביסוס הקשר, ומהצד השני, האינטנסיביות השוחקת שבשגרה והקלות שבה אפשר לפרק את הקשר, מציבות אתגר גדול בפני זוגות רבים.

בואו נדבר

דילוג לתוכן