טיפול זוגיות במשבר ומציאת אהבה

לעיתים המודל של התקשורת בין ההורים, וניסיון העבר שלנו ממערכות יחסים קודמות הביאו אותנו לאמץ דפוסי חשיבה והתנהגות מעכבים, להסיק מסקנות ולאמץ אמונות מגבילות לגבי איך נכון לבנות זוגיות ולנהל תקשורת. בירור מעמיק, אימוץ אמונות מקדמות וגיבוש התפיסה שלנו לגבי מה חשוב לנו שיהיה בזוגיות וכיצד היא תיראה, מאפשר חיבור עמוק יותר לעצמנו ודיוק הצרכים והרצונות שלנו (ולא של הסביבה) בתוך הזוגיות הקיימת ו/או החדשה שלכם.

זוגיות יציבה ותומכת מהווה עוגן, בסיס יציב ואיתן, לצמיחה ולהתפתחות האישית של כל אחד מבני הזוג. מחקרים רבים מראים, שזוגיות בריאה ומאוזנת עשויה לתרום לחוסן הנפשי והפיזי של האדם, להפגת חרדות ולחיזוק הביטחון העצמי.

בין שאתם מעוניינים להיכנס לזוגיות ולמצוא את האחד או האחת, ובין שאתם נמצאים בזוגיות מאתגרת, באמצעות כלים וטכניקות מעולם הNLP ומגישות טיפוליות נוספות נוכל לעבוד על עצמך ועל מערכת היחסים שלך, ולבנות מערכת יחסים בונה ומקדמת שתעזור לך לצמוח ולשגשג.

נוכל להבין את הרבדים העמוקים שבנו לצורך בחירת בן/בת הזוג בצורה מודעת ומדויקת. כיצד לעשות את הבחירה הזוגית המיטבית מתוך התבוננות והקשבה פנימית, וליצור זוגיות, אשר תהווה תשתית יציבה ואיתנה לתחושת השלמות של כל אחד מבני הזוג.

מגיעה לי זוגיות שאוכל להתגאות בה

אם גם אתם רוצים זוגיות יציבה צרו קשר

בואו נדבר

דילוג לתוכן